Yhteystiedot

Terästukkuliike Rautakontkanen Oy

Otsotie 3
01900 NURMIJÄRVI

myynti@rautakontkanen.fi
Y-tunnus: 03152333

Henkilötietoja

Antti Kontkanen

Toimitusjohtaja
040-5716173

antti.kontkanen@rautakontkanen.fi

Jyri Kiiskinen

Myyntijohtaja 
044-2977400

jyri.kiiskinen@rautakontkanen.fi

Susanna Beran

Myyntipäällikkö
Länsi-Suomi
044-5003651

susanna.beran@rautakontkanen.fi

Hannu Kontkanen

Talousjohtaja 
040-5535553

hannu.kontkanen@rautakontkanen.fi

Svetlana Kontkanen

Markkinointipäällikkö  
040-5904306

svetlana@rautakontkanen.fi

Varasto

044-5003740

varasto@rautakontkanen.fi

Aukioloajat:

Myynti: Ma-Pe 8.00-16.00
Varasto:
Ma-Pe 7.00-15.30

Lähetä meille palautetta

Tämän yhteydenottosivun kautta voit lähettää meille viestin, jos sinulla on kysyttävää tai haluat antaa palautetta. Täytä tähdellä merkityt kohdat ja paina ’lähetä’.