Yhteystiedot

Rautakontkanen Oy

Otsotie 3
01900 NURMIJÄRVI

Puh (09) 276 4240
myynti@rautakontkanen.fi
Y-tunnus: 03152333


Henkilötietoja:

Harri-Pekka Laukkanen Harri-Pekka Laukkanen

Toimitusjohtaja
040-5471170

harri-pekka.laukkanen@rautakontkanen.fi
Jyri Kiiskinen Jyri Kiiskinen

Aluemyyntijohtaja 
044-2977400
jyri.kiiskinen@rautakontkanen.fi
Kimmo Hanhisuanto Kimmo Hanhisuanto

Myyntipäällikkö 
Itä-Suomi
040-5904305
kimmo.hanhisuanto@rautakontkanen.fi
Susanna Beran Susanna Beran

Myyntipäällikkö
Länsi-Suomi
044-5003651
susanna.beran@rautakontkanen.fi
Antti Kontkanen Antti Kontkanen

Osto / Myynti
040-5716173

antti.kontkanen@rautakontkanen.fi
Hannu Kontkanen Hannu Kontkanen

Talousjohtaja 
040-5535553

hannu.kontkanen@rautakontkanen.fi
Ekaterina Vysotskaya Ekaterina Vysotskaya

Markkinointikoordinaattori 
040-5904306

ekaterina@rautakontkanen.fi
Eino Uutela Eino Uutela

Varastoesimies 
044-5003740

eino.uutela@rautakontkanen.fi

Aukioloajat:

Myynti: Ma-Pe 8.00-16.00
Varasto:
Ma-Pe 7.00-15.30


Lähetä meille palautetta

Tämän yhteydenottosivun kautta voit lähettää meille viestin, jos sinulla on kysyttävää tai haluat antaa palautetta. Täytä tähdellä merkityt kohdat ja paina 'lähetä'.